HIZLI İLETİŞİM

TEL : 0-850 885 2135

E-MAIL : baycan@abk.com.tr

turkiye-bayrak-icon TR      ingiltere-bayrak-icon ENG

Ankara Flatrack Lashing

Ankara da üretimi tamamlanarak Flatrack konteynerler ile Amerika’ya sevk edilen çelik konstrüksiyon malzemeleri için kendi alanında uzman lashing ekibimiz yükleme noktasında lashing işlemlerini tamamlamış olup, ayrıca lashing sertifikası da firmamız bünyesinde istihdam edilen ve yükleme anında hazır bulunan sörveyörlerimiz tarafından tanzim edilerek konteyneri sevke hazır hale getirmişlerdir.
Ankara flatrack lashing işlemleriniz için firmamız dan fiyat talep edebilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Unutmayınız ki flatrack ve taşmalı opentop konteyner lashing işlemleriniz için lashing sertifikası olmaksızın shipping line firmaları konteynerlerinizi kabul etmeyecek olup, firmamız kendi bünyesinde tanzim ettiği lashing sertifikası ile ürünlerinizin sorunsuzca sevk edilmesine yardımcı olmaktadır. Bizlere 7 gün 24 saat 0-262 646 1213 numaralı sabit hattımızdan ve 0-542 654 2025 numaralı mobil numaramızdan ulaşabilir ve müşteri hizmetleri yetkililerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

 

 

Galeride içerisinde ki fotoğrafları daha büyük görüntülemek için herhangi birinin üzerine bir defa tıklamanız yeterli olacaktır. Web sitemiz sizler için galeri içerisindeki fotoğrafları otomatik olarak büyütecektir, bu işlem ardından diğer fotoğraflara Responsive Lightbox sistemimiz tarafından geçişinizi sağ ve sol yön işaretleri ile yapabileceksiniz.

Diğer fotoğraf galerilerimiz için ise ana menü den Fotoğraf Galeri kısmını ziyaret edebilirsiniz.