HIZLI İLETİŞİM

TEL : 0-850 885 2135

E-MAIL : baycan@abk.com.tr

turkiye-bayrak-icon TR      ingiltere-bayrak-icon ENG

Antalya Lashing Hizmeti

Değerli müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz, bilindiği üzere kullanılan yaygın konteynerler tiplerinden olan opentop konteynerlerin yüklenmesi için brandalarının sökülmesi, bar demirlerinin çıkartılması ve akabinde yüklemenin tamamlanması gerekmektedir. Yüklemesi biten konteynerin de lashing işlemine tabii tutulması gerekmektedir ki yüklenen malzemelerin sabitlenmesi tamamlansın ve güvenli şekilde yolculuk tamamlanabilsin. Ayrıca, Lashing operasyonunun bitmesi ile beraber de sökülen demir barlar ve branda yerine montaj edilmeli ve işlem tamamlanmalıdır. Mart/2018 tarihinde Antalya da yüklemesini de yaptığımız opentop konteynere ait görseller sizler için bu galerimiz de paylaşılmıştır. Lashing hizmetinin her alanında yanınızda yer alan oluşumumuz Antalya Konteyner Lashingi için de sizler için çözüm üretebilmek adına mobil nokta oluşumunu Döşemealtı/Antalya adresinde tamamlamış ve iki gün öncesinden haberdar olduğumuz tüm siparişlerinin için gerekli reaksiyonları alabilecek hale gelmiş bulunmaktadır.

 

Ayrıca, hizmetimiz sadece opentop konteynerler ile sınırlı olmayıp Antalya Flatrack Lashing ve Antalya Denizaşırı Paketleme konularında da sizlere mükemmeliyetçiliği hedefleyen hizmetlerimizi sunabilmekteyiz. Sizler de rekabetçi fiyatlarımızdan yararlanmak ve kalite çıtasını hep bir adım ileri taşıdığımız hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey baycan@abk.com.tr e-mail adresine taleplerinizi iletmek ve fiyat tahsisi istemenizdir.

Galeride içerisinde ki fotoğrafları daha büyük görüntülemek için herhangi birinin üzerine bir defa tıklamanız yeterli olacaktır. Web sitemiz sizler için galeri içerisindeki fotoğrafları otomatik olarak büyütecektir, bu işlem ardından diğer fotoğraflara Responsive Lightbox sistemimiz tarafından geçişinizi sağ ve sol yön işaretleri ile yapabileceksiniz.

Diğer fotoğraf galerilerimiz için ise ana menü den Fotoğraf Galeri kısmını ziyaret edebilirsiniz.