HIZLI İLETİŞİM

TEL : 0-850 885 2135

E-MAIL : baycan@abk.com.tr

turkiye-bayrak-icon TR      ingiltere-bayrak-icon ENG

Safiport Lashing Operasyonu

Türkiye sınırları içerisindeki tüm özel ve devlet limanlarında gemi lashingi, konteyner lashingi, mafi lashingi ve araç üstü lashing hizmetlerini siz müşterilerimiz için sunabilmekteyiz. Ayrıca, fabrikalarda ve tesislerde de tüm lashing işlemlerini siz değerli müşterilerimiz için sunabilmekte ve rekabetçi hizmetimizi sizlere tanıtabilmekteyiz.

Konteyner sınıflarında ; flatrack lashingi, opentop lashingi ve normal konteyner lashingi hizmetlerimiz ile zamanında ve hızlı çözümlerimizi sunabilmekteyiz.

Kendi alanında uzman operasyon ekibimiz ve saha çalışanlarımız ile yükünüzün özelliklerine ve tonajına bağlı ekipmanlarımız ile lashing ( yük sabitleme ) işlemlerinizi tamamlayarak ürünlerinizi sevke hazır hale getirmekteyiz.

 

Galeride içerisinde ki fotoğrafları daha büyük görüntülemek için herhangi birinin üzerine bir defa tıklamanız yeterli olacaktır. Web sitemiz sizler için galeri içerisindeki fotoğrafları otomatik olarak büyütecektir, bu işlem ardından diğer fotoğraflara Responsive Lightbox sistemimiz tarafından geçişinizi sağ ve sol yön işaretleri ile yapabileceksiniz.

Diğer fotoğraf galerilerimiz için ise ana menü den Fotoğraf Galeri kısmını ziyaret edebilirsiniz.