HIZLI İLETİŞİM

TEL : 0-850 885 2135

E-MAIL : baycan@abk.com.tr

turkiye-bayrak-icon TR      ingiltere-bayrak-icon ENG

Endonezya Flatrack Lashingi

Makassar / Endonezya adresine sevk edilecek trafolar için flatrack lashing işlemlerinin gösterildiği fotoğraf albümümüzdür. Flatrack lashing işlemleri için branda tedarik ve üretim hizmeti de tarafımızca sağlanmakta olup, Türkiye nin tüm şehirlerinde yük sabitleme tarafımızca yapılabilmektedir. Ayrıca, istenildiği taktirde sevk edilecek ürüne paketleme hizmeti de verilebilmektedir.
Ağır yükler için tecrübe sahibi olan saha ekibimiz bağlanılacak ürünleri yakinen tanımakta ve istenildiği taktirde yükleme anında da sizler için özel çözümler üretebilmektedir. Flatrack konteynerler ile sevk edilen malzemeler genellikle ağır olduğundan çelik halat ve spanzet yeri geldiğinde de ağır tonaj kapasiteli zincirler tarafımızca kullanılmakta olup, ürünlerin nihai varış noktasına hasarsız bir şekilde ulaştırılması sağlanmaktadır.

 

Galeride içerisinde ki fotoğrafları daha büyük görüntülemek için herhangi birinin üzerine bir defa tıklamanız yeterli olacaktır. Web sitemiz sizler için galeri içerisindeki fotoğrafları otomatik olarak büyütecektir, bu işlem ardından diğer fotoğraflara Responsive Lightbox sistemimiz tarafından geçişinizi sağ ve sol yön işaretleri ile yapabileceksiniz.

Diğer fotoğraf galerilerimiz için ise ana menü den Fotoğraf Galeri kısmını ziyaret edebilirsiniz.