HIZLI İLETİŞİM

TEL : 0-850 885 2135

E-MAIL : baycan@abk.com.tr

turkiye-bayrak-icon TR      ingiltere-bayrak-icon ENG

İzmir Lashing Hizmetleri

Değerli müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz,

Bildiğiniz üzere ülkemizin önemli sanayi ve liman şehirleri arasında bulunan İzmir için hali hazırda lashing hizmeti verememekteyiz. Ancak, 2016 yılı için yatırım planlarımızın yapıldığı bu günlerde bu şehrimiz için de gerekli adımlar atılacak olup, Şubat/2016 itibari ile İzmir ofisimizin açılacağını bildirmek isteriz.
Bornova merkezli olarak planlanan İzmir şubemiz ile lashing firmaları izmir eksikliği de bir nebze olsun giderilmiş olacak ve sizlere daha hızlı hizmet verebileceğiz.

İzmir şubemiz bir yönetici ve iki lashing ekibinden oluşacak olup ; limanlarda ve lokal tesislerde lashing hizmeti verebilecektir. Gerekli ön hazırlıklar halen devam etmekte olup, tesisleşme ve ekipman sevkiyatının tamamlanması ile beraber sizlere ayrıca şubemizin açıldığı bilgisini de aktaracağız. Tüm bu yatırımlarımızı hizmete başladığımız günden bu yana tekrarlamaktan gurur duyduğumuz sloganımız olan; ” güven ile bağlıyoruz ” ilkemize dayanarak yapıyor, sizlere sunmuş olduğumuz hizmetimizi en iyi noktaya taşımak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Bir kez daha bizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi borç biliriz.

Lütfen bizler hakkında daha fazla bilgi almak için bizler ile iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.