HIZLI İLETİŞİM

TEL : 0-850 885 2135

E-MAIL : baycan@abk.com.tr

turkiye-bayrak-icon TR      ingiltere-bayrak-icon ENG

Mobil Hizmet Noktalarımız

Değerli müşterilerimiz,

2014 yılında kurulan firmamız ABK Denizcilik ve Liman Hizm.Tic.Ltd.Şti ihracatçı firmalar, acenteler ve forwarder firmalara yük sabitleme ve liman hizmetleri sunarak hizmet üretmektedir. Sunmuş olduğumuz hizmetler de ana odak noktamız zamanında ve güvenliğin üst seviyelerde tutulduğu bir çalışma anlayışı ile müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktır.

Çözüm ortağı olma anlayışımız ile 2016 yatırımlarımız eşliğinde İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Mersin, İskenderun, Trabzon, Konya, Samsun ve Zonguldak illerinde yük sabitleme ve lashing hizmetlerimiz için mobil hizmet noktaları oluşturma kararı almış bulunmaktayız.
Yeni kurulacak mobil hizmet noktalarımız ve Türkiye’nin her ilinde bulunan çözüm ortaklarımızla toplamda 30 kişilik teknik destek ekibi ve 110 kişilik saha ekibiyle hizmetlerimizi en iyi şekilde icra etmeyi ve sizlere zamanında hizmet vermeyi amaç etmekteyiz.

Büyüme ve kurumsallaşma stratejisi altında almış olduğumuz bu kararımızın en kısa sürede fiiliyata döküleceğini aktarır, çalışmalarınız da başarılar dileriz.

Teşekkürler.