HIZLI İLETİŞİM

TEL : 0-850 885 2135

E-MAIL : baycan@abk.com.tr

turkiye-bayrak-icon TR      ingiltere-bayrak-icon ENG

Sakarya Lashing Hizmeti

Değerli müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz, Kelime anlamı bağlama ( yük sabitleme ) olan lashing 21. yüzyıl içerisinde ihracatçı firmaların deniz aşırı pazarlara olan ilgisi ile konteyner taşımacılığına yönelmesi ve konteyner içerisine yüklenecek malzemelerin sabitlenmesi zorunluluğu ile ortaya çıkmıştır.
Lashing yapılmayan ve lashing sertifikası olmayan flatrack ve opentop konteynerler için gemi kaptanları ve işletici armatörleri konteynerin sevkini durdurarak bu eksikliğin giderilmesi sizlerden talep edebilmektedirler. Aynı şekilde normal konteynerler içinde lashing yapılması sevk ettiğiniz ürünlerin güvenliği için olmaz ise olmaz bir uygulamadır.

Bundan dolayı ülkemizin önemli sanayi şehirleri arasında bulunan Sakarya için lashing ve denizaşırı paketleme hizmeti vermekteyiz. Her gün geliştirmekte olduğumuz hizmetlerimiz ile sizlerin ihracatlarında partneriniz olmayı amaç etmekte ve rekabetçi fiyatlarımız ile sizlere soluk aldırma inancı içerisindeyiz.
Sakarya ili için mobil hizmet araçlarımız ve alanında profesyonel saha ekibimiz ile sakarya lashing firmaları  ve adapazarı lashing firmaları eksikliğini gidermiş olup şu anda hali hazırda bir çok firmaya Adapazarında hizmet verebilmekteyiz.

Hizmetlerimizi kısaca göz atmak gerekirse ;

1- Sakarya flatrack lashingi
2- Sakarya opentop lashingi
3- Sakarya konteyner lashing
4- Sakarya denizaşırı paketleme
5- Sakarya konteyner modifiye

Olarak sizlere sunmaktan memnuniyet duyarız. Sakarya mobil hizmet araçlarımız bir yönlendirici ofis yetkilisi ve üç lashing ekibinden oluşmakta ; fabrikalarda, antrepolarda ve lokal tesislerde lashing hizmetini kesintisiz olarak sunmaktadır. Tesisleşme anlamında gerekli tüm ön hazırlıklar halen devam etmekte olup, tesisleşme ve ekipman sevkiyatının tamamlanması ile beraber sizlere ayrıca mobil şubemizin açıldığı bilgisini de aktaracağız. Tüm bu yatırımlarımızı hizmete başladığımız günden bu yana tekrarlamaktan gurur duyduğumuz sloganımız olan; ” güven ile bağlıyoruz ” ilkemize dayanarak yapıyor, sizlere sunmuş olduğumuz hizmetimizi en iyi noktaya taşımak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Bir kez daha bizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi borç biliriz.

 Lütfen sunmuş olduğumuz lashing hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizler ile iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.