HIZLI İLETİŞİM

TEL : 0-850 885 2135

E-MAIL : baycan@abk.com.tr

turkiye-bayrak-icon TR      ingiltere-bayrak-icon ENG

Seaworthy ( Denizaşırı ) Paketleme

Seaworthy kelime anlamı olarak denize dayanıklı olup, ihracat ürünlerine uygulanan bir hizmettir ve ülkemizde denizaşırı paketleme olarak isimlendirilmektedir. Denizaşırı paketleme hizmeti ; ISPM 15 ışıl işlem görmüş ahşap ürünlerinden oluşturulan malzemelerden sandıklama, koruma ilaçları ve kaplama işlemi ile tamamlanmaktadır.

Denizaşırı paketleme işlemlerinde ISPM 15 uygulaması sizlerin tasarrufunda bir seçim olup, sandıklama için ISPM 15’i seçebilir yahut normal ahşap grubu ürünleri tercih edebilirsiniz.
Koruma ilaçları ise sevk edeceğiniz ürünlere göre değişiklik göstermektedir. Elektrik ve elektronik sistemlerin sevkinde uygulanacak işlem farklı olduğu gibi, metal grubu sevklerinde uygulanacak işlemler de farklıdır. Ürünlerinizin sevkinden önce firma personelimiz sizden alacağı bilgilere ve fotoğraflara göre bu konuda sizlere detaylıca bilgi aktaracaklardır.

Kaplama işlemi ise gene aynı şekilde sevk edilecek ürüne göre farklılık göstermekte olup VCI yada PE ürünlerinden birinin uygulanması ile tamamlanacaktır. Gene firma personelimiz sizden alacağı bilgi ve fotoğraflar eşliğin de buna karar vermektedir.

Ayrıca, uygun zamanlı bilgilendirmelerde gözetim ekibimiz yerinde inceleme yaparak ölçü alıp, detaylıca da bilgilendirme yapmaktadır.

Firmamız denizaşırı tüm sevkiyatlarınız için kendi bünyesinde istihdam ettiği profesyonel ekip ile hizmeti tahsis edebilmekte olup, denizaşırı tüm sevkiyatlarınız da seaworthy paketleme için partneriniz olmaktadır.