HIZLI İLETİŞİM

TEL : 0-850 885 2135

E-MAIL : baycan@abk.com.tr

turkiye-bayrak-icon TR      ingiltere-bayrak-icon ENG

Denizaşırı Seaworthy paketleme

Bilindiği üzere Denizaşırı paketleme yani Seaworthy paketleme, uzun seyir sürelerine maruz kalacak ihracat malları için uygulanan ambalajlama ve paketleme hizmetidir. Genellikle Amerika, Avustralya ve Uzak doğuya sevk olunacak sanayi ürünlerinin sevkinde profesyonelce uygulanması gereken bir hizmettir. Bu hizmet ; ürünün hava ve nem den etkilenmemesi üzerine ortaya çıkmış ve halen günümüzde icra edilmektedir.

Firmamız, kurulduğu günden bu tarafa Denizaşırı paketleme hizmetini siz değerli müşterilerine profesyonel planlama ve saha ekibi ile sunmaktadır. Bu hizmeti verirken ürünlerinizin sizler için ne kadar değerli olduğunu biliyor ve paketleme hizmetimizi bu olgu üzerine kurguluyoruz. Paketlenecek ürününüzün yerleştirileceği sandık fabrikanızda yahut tesisinizde özel olarak firma çalışanlarımız tarafından üretilmekte ve kullanılan ürünler ISPM 15 standartlarında tercih edilmektedir. Bilindiği üzere 6 mm den yüksek takoz ve diğer orman ürünlerinin ISPM 15 standartlarında ışıl işleme tabi tutulması zorunlu bir uygulamadır.

Bu neden ile ; Uluslararası Bitki Koruma Birliği sözleşmesi esasları da kullanmış olduğumuz orman ürünlerinde dikkate alınmakta ve sosyal sorumlularımız da göz ardı edilmemektedir. Özel yapım sandığın üretiminden sonra sandık içine alınan ürünleriniz için kullanmış olduğumuz alüminyum folyolar birinci sınıf mamulden üretilmekte olup, sarma metodu ile çalışmamaktayız. Çünkü ; sarma metodu ile yapılan paketlemeler bant ile birleştirildiğinden hava alma olasılığı çok yüksektir. Bu neden ile ; çanta usulü yaptığımız alüminyum folyoların içine ürününüzü yerleştirdikten sonra kapağını özel maşalar ile kaynatıp hava ile olan ilişkisini sıfıra indirmekteyiz. Seaworthy paketleme de en önemli olan konuda zaten budur ki, ürünün hava ile temasını kesmek ve içindeki nemi yüzde sıfırlara indirgemektir. Ve gene ayrıca, firmamız paketleme ve ambalajlama esnasında ürünlerinizin içine muhakkak ama muhakkak nem alıcı sliko jeller bırakmakta ve nem oluşumunu engellemektedir. Son olarak içine yerleştirilen ürününüzün sandığa sabitlenmesi ( lashing ) TS EN 12195-3 standartlarında gerçekleştirilmekte olup, TSE standartlarında sabitleme ve lashing hizmetini de belirlenen kurallar eşiğinde sunmuş oluyoruz.

Denizaşırı seaworthy paketleme için hizmet sunduğumuz noktalar ;

Proje bazlı ihracatlar için fabrikalarda,
Limanlarda, havaalanlarında, serbest bölgelerde,
Gümrüklü alan ve antrepolarda
Sanayi sitelerinde, depolarda

Ve bu hizmetimizi sunarken şehir ayrımı yapmaksızın Türkiye’nin her noktasında alanında uzmanlaşmış deneyimli kadromuz ve mobil araçlarımızla adresinizde hizmet vermekteyiz.

ISPM 15 Standartlarında sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz ;

Ahşap sandık ambalaj
Kavak Kontrplak sandık ambalaj
Osb sandık ambalaj
Özel amaçlı sevkiyat palet ambalaj
Ahşap saddle , craddle ve destek takozları
Genel İhracat Paketleme
Hava Kargo paketleme
Hassas paketleme
Denizaşırı (Seaworthy) paketleme
Konteyner yükleme, sabitleme
Shrink ambalaj

Yapmış olduğumuz işlerimizi websitemizin fotoğraf galerisi kısmından inceleyebilir yahut daha fazla bilgi almak için bizler ile iletişim kurabilirsiniz. Unutmayınız ki bizler sizin için 7 gün 24 saat hizmete açık ve size bir telefon kadar yakınız.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.