trende

Gözetim ve Belgelendirme

Gözetim ve Belgelendirme

Uluslararası sevkiyata konu kargoların ; kontrata uygun olarak üretilip üretilmediğinin kontrol ve gözetimi, yükleme öncesi kargoların son hali ile gözetimi ( pre-loading survey ) ve raporlanması, yükleme aşamasında CTU code standartlarında taşıyıcı kap üzerindeki gözetimi ( loading survey ) , lashing ( yük sabitleme ) gözetimi ve tahliye gözetimi ( offloading survey ) hususunda sunmuş olduğumuz hizmetimizdir. Sizlerden alınan bilgilere istinaden fabrikalarda, antrepolarda, gemi üzerinde, tren istasyonlarında ve havalimanlarında hizmetimizi alanında uzman ve sertifikalı ekibimiz ile tüm Dünya üzerinde sunabilmekteyiz.

Hizmet Özellikleri
  • CTU code kontrolü.
  • Türk Loydu standartlarında kontrol ve gözetim.
  • Numune alım hizmeti.
  • Detaylı raporlama hizmeti.

Ekibimizin saha da almış olduğu görseller eşliğinde hazırlanan uluslararası geçerliliğe sahip raporumuz tüm sigorta firmaları, denizcilik firmaları ve armatörler tarafından kabul görmektedir. Ticaretin uluslararası dili olan İngilizce olarak hazırlanan raporlarımız ayrıca isteğinize bağlı olarak basılı olarak da sizlere gönderilebilmektedir.

Ürün Galerisi

Başlıca yükleme öncesi sörvey, yükleme sörvey ve lashing sörvey hizmeti verdiğimiz gözetim ve belgelendirme hizmetinde işinizin tamamlanması ile beraber alınacak draft evraklara istinaden raporunuz oluşturularak çevre politikalarımıza bağlı kalınarak PDF olarak sizlere iletilmektedir. PDF evraklarımız dijital imzalı olmak ile berbaer basılı evrak ile aynı standartlara ve özniteliklere sahiptir.

Sıkça Sorulanlar
Hangi şehirlerde hizmet vermektesiniz ?

Tüm liman şehirleri başta olmak üzere ülkemizin bütün şehirlerinde gözetim hizmetini sunabilmekteyiz.

Hangi gözetim tipleri tarafınızca yürütülmektedir ?

Mevcut iş yoğunluğumuz nedeniyle şu anda yalnızca ; yükleme öncesi gözetim, yükleme gözetimi, lashing gözetimi ve tahliye gözetimi hizmetlerini sunmaktayız.

Raporlama kaç saat içinde tamamlanır ?

Tüm raporlama hizmetlerimiz 24 saat içerisinde tamamlanarak siz değerli müşterilerimize dijital olarak e-mail ile iletilmektedir.

Sörvey hizmetlerimiz tamamı Denizcilik Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş ve belgelendirilmiş personellerimiz ile 7 gün 24 saat esasında eksiksiz olarak tamamlanabilmektedir. Sizlerin istek ve arzuları ile hizmetimizi eksiksiz sunmak için sürekli kendimizi güçlendirmekte ve gözetim hizmetleri için kendimizi geliştirmekteyiz.

Online Firma Tanıtım Dosyamızı İnceleyin

Hizmetimiz özelinde açıklayamadığımız birçok hususu firma tanıtım dosyamızda da inceleyebilirsiniz. Denizcilik, Lojistik ve Depoculun kökenli firma yöneticileri ve ofis ekibimiz gene de sizler için bütün sorularınızı cevaplamak için hazır bekleyeceklerdir. Unutmayın ki ABK’da acemi ruhumuz ışığında sizlere her zaman sizlerden biri olarak cevaplar verirken saha da ki lashing işleriniz için ise profesyonel hizmet ilkesi ile kusursuzluğu sunmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti
Güveniniz ile güvenliği en üstte tutuyoruz.

Kargo güvenliği ( Lashing ) hizmeti için hizmeti satın alan ve hizmeti sunan arasındaki güven bağına inanıyoruz ve ticari bağımızı güven üzerine kuruyoruz.

Müşterilerimiz ile olan ticari münasebetlerimizi güven üzerine kurmaktayız. Sizleri emeği ile ihracata konu olan kargolarınızı güvenerek teslim ettiğiniz firmamız kargonun taşınması öncesinde ki sabitleme aşamasındaa güvenliği ( lashing ) sizlerden aldığı güven ile sağlamaktadır.