trende

Seaworthy Paketleme

Seaworthy Paketleme

Seaworthy kelime anlamı olarak Türkçemize denize dayanıklı olarak girmiş olup, deniz aşırı sevk olunacak tüm kargoların hava sıcaklık değişimlerinden kaynaklı paslanmalarını ( korozyon ) veya deniz suyuna maruz kalmamaların önlemek amacıyla sunmuş olduğumuz paketleme tipini sizlere açıklamaktadır. Denizaşırı ülkelere sevk olunacak tüm kargolarınız için satın alınılabilir olup, sizlerin adresinde hizmetimizi sunmaktayız. Sırası ile hizmetimizin ifa biçimi ; kargolarınızın ölçüsünde üretmiş olduğumuz ISPM 15 mühürlü paletin serilmesi, palet üzerinin ambalaja zarar vermemesi için kapatılması, zemin folyosunun serilmesi, zemin VCI ürününün serilmesi, kargonun yüklenmesi, emitter konulması, nem alıcıların bırakılması, VCI ile ürünün kaplanması, folyo ile ürünün kaplanması, havanın vakumlanması, ürünün sabitlenmesi gerekiyor ise sabitlenmesi ve denizaşırı paketlenen ürününüzün sandığının kapatılarak ürünün sevke hazır hale getirilmesi olup sayılan tüm işlemler kargolarınızın üretildiği noktada tamamlanmakta ve kargolarınız sevkiyat öncesi herhangi bir noktaya taşınmamaktadır.

Hizmet Özellikleri
  • Alanında uzman saha personeli.
  • Sertifikalı lashing malzemeleri.
  • Kendini ispatlamış markaların ürünleri.
  • Sertifikalandırılabilir lashing hizmeti.

Denizaşırı paketlemede kullanılacak malzemeler genel kabul görmüş malzemeler olmak ile beraber firmanızın paketleme prosedürlerine uygun malzemeler de kullanılmaktadır. Örneğin siz kargolarınızın sadece VCI ile kaplanmasını ve üstüne branda geçirilmesini isteyebilirsiniz buda bir paketleme biçimi olup firmamız bu gibi method statement yönlendirmeleri ile çalışmaktadır. Ancak, sizlerin iletmiş olduğu bu akış şeması kaynaklı oluşabilecek olumsuz durumlardan maalesef sorumlu olamayacağımızı bildirmek isteriz.

Foto Galeri

Ülkemizin gelişen sanayiisi ile doğru ortantıda ülkemizin tüm liman şehirlerinde ve sanayii şehirlerinde Denizaşırı paketleme hizmetini sunmaktayız. Ayrıca, Seaworthy paketleme hizmeti için gerekli olan diğer tüm alanlarda da bulunmaktayız. Bu alanlar ; folyo üretimi, branda üretimi, lashing malzemesi üretimi ve lashing malzemelerinin ithalatı olarak ön plana çıkmaktadır.

Sıkça Sorulanlar
Folyolarınız kaç katlıdır ?

Folyolarımız triplex olup üç katlıdır ve gramaj olarak 170 gram gelmektedir.

VCI malzemeniz kaç mikrondur ?

VCI ( Volatile Corrosion Inhibitors ) malzemelerimiz 180 mikrondur, daha düşük mikron değerine sahip ürünler de olmak ile beraber maalesef firmamız da kullanılmamaktadır.

Palet ve Sandığı siz mi yapmaktasınız ?

Palet ve sandık olmaksızın deniz aşırı paketleme yapılamamaktadır, bu nedenle firmamız ISPM 15 mühürlü ve fırın raporlu palet ile sandık olmaksızın denizaşırı paketleme yapmamaktadır. Sizlerin paleti ve sandığı olsa dahi bizim yapmadığımız palet ve sandık için paketleme hizmeti verememekteyiz.

Denizaşırı paketleme hizmetine dair birkaç sıkça sorulan soruya cevap vermeye gayret ettik, diğer tüm sorularınız için bizlere telefon ile ulaşabilir ve ayrıca e-mail ile de bilgi alabilirsiniz. Firma misyonumuz doğrultusunda müşterilerimizin satın alacağı hizmeti eksiksiz ve tam olarak anlatan ve sorumluluklarımızı bildiren yapımız sayesinde lashing hizmeti başlarken, ortasında veya sonunda müşterimize süprizler yaşatmadan eksiksiz olarak hizmetimizi tamamlar ve ticari iş birlikteliğimizi sürekli kılarız.

Online Firma Tanıtım Dosyamızı İnceleyin

Hizmetimiz özelinde açıklayamadığımız birçok hususu firma tanıtım dosyamızda da inceleyebilirsiniz. Denizcilik, Lojistik ve Depoculun kökenli firma yöneticileri ve ofis ekibimiz gene de sizler için bütün sorularınızı cevaplamak için hazır bekleyeceklerdir. Unutmayın ki ABK’da acemi ruhumuz ışığında sizlere her zaman sizlerden biri olarak cevaplar verirken saha da ki lashing işleriniz için ise profesyonel hizmet ilkesi ile kusursuzluğu sunmaktayız.

Müşteri memnuniyeti
Güveniniz ile güvenliği en üstte tutuyoruz.

Kargo güvenliği ( Lashing ) hizmeti için hizmeti satın alan ve hizmeti sunan arasındaki güven bağına inanıyoruz ve ticari bağımızı güven üzerine kuruyoruz.

Müşterilerimiz ile olan ticari münasebetlerimizi güven üzerine kurmaktayız. Sizleri emeği ile ihracata konu olan kargolarınızı güvenerek teslim ettiğiniz firmamız kargonun taşınması öncesinde ki sabitleme aşamasındaa güvenliği ( lashing ) sizlerden aldığı güven ile sağlamaktadır.