trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Denizcilik Yeniden Nefes Alıyor

Denizcilik ve Liman hizmetleri sektörlerinde uzun yıllar deneyim ve tecrübe kazanmış profesyonel bir ekibin yan yana gelmesi sonucu ortaya çıkan girişimci ruh, Yük Sabitleme ve Liman Hizmetleri konusunda hizmet vermeyi amaç ederek 2014 yılında ABK Denizcilik ve Liman Hizmetleri Tic.Ltd.Şti tüzel kişiliğini hayata geçirmiştir. 2023 yılını bitireceğimiz şu günlerde hizmet vereceğimiz sektörün tüm aktörlerini yakinen tanıyan firma yönetim profilimiz, konularında uzman ofis çalışanlarımz ve kendi alanında profesyonel operasyon ekibimiz ile hali hazırda işleyişimize yükselerek devam etmekteyiz.

Çözüm Ortağınız
  • Sanayinin olduğu birçok şehirde şube ve depolarımız ile yanınızdayız.
  • Güçlü mobil servis ağı ile tüm Türkiye de hizmet sunmaktayız.
  • Lashing ( Yük Sabitleme ), Denizaşırı paketleme ve Gözetim ( Sörvey ) hizmeti sunmaktayız.
  • En iyisi olmak için sürekli gelişmekteyiz.

Ve daha sayamadığımız birçok konu için sizlere eksiksiz hizmet sunuyoruz. Denizcilik sektörüne adanmış hayatlar ile ihracata konu kargoların güvenliği bizlere emanet.

Merak Ettikleriniz
Firma merkeziniz nerededir ?

Firmamız denizcilik sektörünün en gelişmiş şehri olan Kocaeli de yerleşik olmak ile beraber birçok şehirde de sizler içinde şubeleşmiş durumdadır.

Firmanızın yazışma adresi neresidir ?

Türk Ticaret Sicilinde de geçtiği üzere firmamızın resmi yazışma adresi ; Osmanyılmaz Mah, 649.Sokak, No:8/5 GEBZE/KOCAELİ‘dir.
Bu vesile ile tüm talep, istek ve şikayetleriniz için info@abk.com.tr adresine e-mail göndermek sureti ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha birçok merak ettiğiniz sorular için Sıkça Sorulan Sorular alanını ziyaret edebilir ve firmamız hakkında daha çok bilgi edinebilirsiniz.

ABK tüm lashing malzemelerinde sertifikaya güvenir.

Hiçbir zaman ikinci el malzeme kullanmaz, güvenliği şansa bırakmayız.

Taşınacak kargonun güvenliği için sunmuş olduğumuz lashing hizmetinde güvenlik ve kalite ilkemizi eksik etmeyiz. Bu vesile ile kullandığımız tüm konteyner lashing malzemeleri ve konteyner lashing ekipmanları çekme ve kopartma testlerine tabii tutulmuş ve sertifikalı malzemelerdir. Aynı şekilde gemi ambar üstlerinde ve ambar içlerinde sunmuş olduğumuz lashing hizmeti de bu şekilde ilerlemektedir.

Belgelendirilmiş uzman saha ekibi
Alanında profesypnel ofis ekibi

Sunmuş olduğumuz tüm hizmetler öncesinde sizlere destek olan ofis ekibimiz alanında uzman kişiler olmak ile birlikte denizcilik sektöründen gelen bireylerdir ve tüm saha ekiplerimiz düzenli eğitimlere tabii tutularak mesleki belgelendirmeler ışığında CTU code ve TS EN 12195 standartlarında lashing ( yük sabitleme ) hizmetini eksiksiz olarak sunmaktadırlar.

Misyonumuz

Denizcilik sektörünün kolu olan Konteyner Taşımacılığının ülkemizde gelişmeye başladığı yıl olan 2008 yılında ortaya çıkmış olan Lashing sektörünün sürekli olarak gelişmesi ve sektöre dair AR-GE faaliyetleri içerisinde yer alarak kargo güvenliğini vizyonumuz doğrultusunda sürekli kılmak.

Vizyonumuz

Her yeni güne başlarken ” Amacımız nedir, nereye gelmek istiyoruz? ” sorusunu sürekli kendimize sormaktayız. Bu minvalde hizmetlerimizin kusursuzluğunu sürekli kılıp Denizcilik sektörünün vazgeçilmezi olmak ve sizlere sürekli hizmet sunmak kurum olarak vizyon belirlenmiştir.