trende

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Firmanızın yasal yazışma adresi nedir ?

Türk Ticaret Sicilinde de geçtiği üzere firmamızın resmi yazışma adresi ; Osmanyılmaz Mah, 649.Sokak, No:8/5 GEBZE/KOCAELİ‘dir. Bu vesile ile tüm talep, istek ve şikayetleriniz için info@abk.com.tr adresine e-mail göndermek sureti ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Lashing malzemelerinizin sertifikaları mevcut mudur ?

Evet, tüm malzemelerimiz TSE laboratuvarlarında test edilmekte ve bu sertifikalar müşterilerimiz ile de paylaşılmaktadır.

Hangi lashing malzemelerini kullanmaktasınız ?

Sevk olunacak kargonun özellikleri ve tonajına bağlı olarak kullanılacak tüm malzemeler ofis ekibimiz tarafından belirlenerek saha ekibimize iletilir ve yönlendirmeler neticesinde lashing tamamlanır.

Nakliye hizmetiniz mevcut mudur ?

Şu anda için nakliye faaliyetlerinde bulunmamaktayız.

Seaworthy paketleme hizmetiniz nasıl alabiliriz ?

Ürünlerinize ait ölçü ve ağırlıkları e-mail üzerinden bizlere iletmeniz durumunda en kısa sürede fiyatlandırma yaparak örnek görsellerimiz ile size geri dönüş sağlamaktayız.

Denizaşırı paketleme malzemeleri nelerdir ?

Sevk olunacak kargoya bağlı olmak ile beraber, sizlerin de tasarrufu doğrultusunda bu malzemeler belirlenebilmektedir. Unutulmaması gerekir ki denizaşırı paketleme kargonun korozyona uğramasını engellemek için yapılmaktadır.

Firmanız e-fatura kullanmakta mıdır ?

Firmamız ; 17.01.2019 itibari ile e-fatura sistemine geçmiş olup, tüm hizmetlerimiz için e-fatura düzenlenmektedir.

Lashing hizmetini satın almak için ne kadar süre önce size yazmalıyız ?

Güçlü ekip yapımız sayesinde birkaç saat evvelinden haberdar olduğumuz işlere dahi müdahil olabiliyoruz, lakin 1 iş günü habedar olur isek daha planlı bir çalışma yüretebiliriz.

Lashing sertifikası nedir ve ne için düzenlenir ?

Lashing sertifikası genellikle OOG kargoları taşıyan üniteler için düzenlenmekte olup, en yaygın düzenlediğiniz üniteler ise Flatrack konteynerlerdir. Lakin; treyler, gemi, uçak ve demiryolu vasıtaları için de lashing sertifikası da düzenlenmektedir. Lashing sertikasını şahıslara vermiyoruz, tamamlamış olduğumuz yük sabitleme hizmeti için düzenlemekteyiz.

Hangi şehirler de hizmet vermektesiniz ?

Ülkemizin bayrağının dalgalandığı her yerde hizmetinizdeyiz, mevcut mobil ekiplerimiz ile 81 ilimizde de sizlere yük sabitleme ( lashing ) ve endüstriyel ambalajlama hizmeti sunabiliyoruz.